Facebook   Twitter

09 juliol 2019

Matèries pendents setembre 2019

El calendari de l’avaluació extraordinària de setembre és el següent:

  • dilluns 2: tots els alumnes hauran de presentar-se a les 10.30h a entregar les tasques i realitzar les proves que li corresponguin. Tendran fins les 13.30h.
  • divendres 6: a les 13.30h els tutors entregaran els informes a les aules.

FEINES DE RECUPERACIÓ

La realització d’aquestes tasques és imprescindible per a poder presentar-se als exàmens.

Les digitals han d’estar fetes el dia de l’examen i les altres s’han d’entregar abans de fer la prova.

Els alumnes varen rebre amb l’informe de juny el tipus de feina que requeria cada matèria suspesa. Per a qualsevol dubte, contactau amb els especialistes a través d’aquests correus.

  • Tutors:
CursTutormail
1r Xesc Barceló xesc@matadejonc.cat
2n Jaume Bueno jaume@matadejonc.cat
3r Pau Cabot pau@matadejonc.cat
4t Maria Melià mmelia@matadejonc.cat
  • Especialistes:
Especialistesmail
Mariona Obrador mariona@matadejonc.cat
Clara Cabot clara@matadejonc.cat
Magdalena Estelrich maestelrich@matadejonc.cat

Darreres
notícies

La Molina 4t d’ESO. Curs 2023-2024
28 febrer 2024
Circulars, Secundària, Sortides

Estudi Equip GroWinApp - Universitat de les Illes Balears
28 febrer 2024
Circulars, Pares i mares

Camp d’aprenentatge de Binifaldó 5è. Curs 2023-2024
26 febrer 2024
Circulars, Pares i mares, Primària, Sortides

Es Barcarès 3r de primària. Curs 2023-2024
23 febrer 2024
Circulars, Pares i mares, Primària, Sortides