Facebook   Twitter

Equip pedagògic

Equip docent curs 2019-2020

Educació Infantil

  • 3 anys: Bel Sintes
  • 4 anys: Antònia Munar
  • 5 anys: Carme Ronda
  • Completen l’equip: Auba Garcias, Elisabet Comas, Patrícia Busquets (suport), Tomeu Caldentey (Suport), i Margalida Perelló (ATE)

Educació Primària

  • 1r: Carme Roig
  • 2n: Eva Martorell
  • 3r: Borja Darder
  • 4t: Elisabet Comas
  • 5è: Antònia Coll
  • 6è: Teresa Llompart
  • Completen l’equip: Manu Segura, Xavier Mateu, Tòfol Garau, Magdalena Cabot, Marga Sureda (suport) i Tomeu Caldentey (suport)

Educació Secundària

  • Tutors:
CursTutormail
1r Jaume Bueno jaume@matadejonc.cat
2n Clara Cabot clara@matadejonc.cat
3r Maria Melià mmelia@matadejonc.cat
4t Pau Cabot pau@matadejonc.cat
  • Especialistes:
Especialistesmail
Xesc Barceló xesc@matadejonc.cat
Aina Crespí acrespi@matadejonc.cat
Lisa Bennett lisa@matadejonc.cat
Joan Bover jbover@matadejonc.cat
Magdalena Estelrich maestelrich@matadejonc.cat
Xavier Mateu xavier@matadejonc.cat
Maria Pizà maria@matadejonc.cat
Marga Sureda margalida@matadejonc.cat

UEEC

  • Maria José Tapia

Equip Directiu

  • Cap d’estudis d’Infantil i Primària: Manu Segura
  • Cap d’estudis d’ESO: Xesc Barceló
  • Directora: Patrícia Busquets

Notícies relacionades amb: Equip

Notícies
relacionades

Campanya "Tu decides en Internet"
11 abril 2016
Circulars, Equip, Pares i mares

L’escola s’obre al barri
14 desembre 2014
Equip, Esdeveniments, Projectes

Votacions al Consell Escolar 2014
30 novembre 2014
Consell Escolar, Equip, Esdeveniments, Pares i mares, Secundària

Equip pedagògic