Facebook   Twitter

Equip pedagògic

Equip docent curs 2017-2018

Educació Infantil

  • 3 anys: Carme Ronda
  • 4 anys: Manu Segura
  • 5 anys: Bel Sintes
  • Completen l’equip: Antònia Munar, Elisabet Comas i Auba Garcias

Educació Primària

  • 1r: Carme Oreja
  • 2n: Indiana Mas
  • 3r: Eva Martorell
  • 4t: Teresa Llompart
  • 5è: Magdalena Cabot
  • 6è: Antònia Coll
  • Completen l’equip: Antònia Torres, Fede Sbert, Xavier Mateu, Tòfol Garau i Elisabet Comas

Educació Secundària

  • Tutors:
CursTutormail
1r Jaume Bueno jaume@matadejonc.cat
2n Maria Melià mmelia@matadejonc.cat
3r Xesc Barceló xesc@matadejonc.cat
4t Magdalena Estelrich maestelrich@matadejonc.cat
  • Especialistes:
Especialistesmail
Aina Bauzà abauza@matadejonc.cat
Lisa Bennett lisa@matadejonc.cat
Joan Bover jbover@matadejonc.cat
Clara Cabot clara@matadejonc.cat
Pau Cabot pau@matadejonc.cat
Xavier Mateu xavier@matadejonc.cat

UEEC

  • Carme Cabot

EQUIP DE SUPORT

  • Maria Pizà (maria@matadejonc.cat)
  • Patrícia Busquets
  • Margalida Sureda (margalida@matadejonc.cat)
  • Ció Tous
  • Carme Cabot
  • Joan Bover

ATE

  • Margalida Perelló
  • Rossyna Moll

Equip Directiu

  • Cap d’estudis d’Infantil i Primària: Fede Sbert
  • Cap d’estudis d’ESO: Clara Cabot
  • Directora: Patrícia Busquets

Notícies relacionades amb: Equip

Notícies
relacionades

Campanya "Tu decides en Internet"
11 abril 2016
Circulars, Equip, Pares i mares

L’escola s’obre al barri
14 desembre 2014
Equip, Esdeveniments, Projectes

Votacions al Consell Escolar 2014
30 novembre 2014
Consell Escolar, Equip, Esdeveniments, Pares i mares, Secundària

Equip pedagògic